پتاحور   پوشش آلومینیومی


          معرفی محصول
 

       
  طرح های محصول

       
  نمونه های اجرایی
 
       

        

 
پوشش های مجلل آلومینیومی

پوشش های مجلل آلومینیومی که به فرم صفحات تایلی شکل عرضه می گردد، محصولی جدید و متشکل از قطعات کوچک با رویه آلومینیومی از جنس مشابه آلومینیوم کامپوزیت و به ضخامت 4 mm می باشد. مجموعه این قطعات کوچک که به اشکال مختلف (مربعی ، مستطیلی ، شش ضلعی و ...) و سایز های مختلف ( 100x100 - 50x 50 - 25 x 25 - 15 x15 - 10x10  میلیمتر)  تهیه می گردند ، توسط فوم خود چسب قوی که در پشت آنها قرار دارد تشکیل یک تایل یکپارچه را به ابعاد حدود 30x 30 سانتیمتر می دهند.

رویه آلومینیومی دارای طرح های سطوح مختلف ( آینه ای ، مات ، برسی ، برجسته و .....) و رنگ بندی های بسیار زیبا و متنوع و با کیفیت بالا می باشند که در انواع تک رنگ ، میکس ، ترکیب رنگ و یا با نقوش و تصاویرزیبا و حتی سفارشی (علاوه بر کدهای اصلی موجود) عرضه می گردند.

خود چسب بودن امکان نصب آسان آن را بر روی کلیه سطوح فراهم می نماید . این تایل ها کاملا" منعطف بوده و لذا به سادگی بر روی سطوح  قوس دار نیز کار می شود ، به سادگی با کاتر از محل درز بین قطعات کوچک برش می خورد و در صورت رعایت برخی نکات ساده ، مانند یک برچسب قوی توسط افراد معمولی نیز قابل نصب است. چسبندگی آن برروی سطوحی مثل کاشی ، سنگ ، سرامیک ، فلز و شیشه و سطوح تمیز یا رنگ آمیزی شده عالی بوده و در هرحال سطح زیر کار می بایستی عاری از هرگونه گرد و غبار ، چربی و یا رطوبت باشد.

این محصول برای سطوح فضاهایی که مستقیما" در معرض آبریزش یا رطوبت بالای دایمی قراردارند نظیر حمام ، استخر یا سطوح مرطوب سرویس ها و همچنین فضاهای خارج از ساختمان توصیه نمی گردد.

 
طرح ها


 
Powered by PARS DATA